Nani Multivitamin til børn 90 stk.

5.0 (2 anmeldelser)
Bedste pris
Stabil pris
255kr
399 krSPAR 36%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

Nani Multivitamin til børn er en velsmagende måde at sikre dit barns daglige indtag af essentielle vitaminer. Disse bløde, jordbærsmagende vegetabilske bamser er ideelle til børn fra 3 år og op. Anbefalet daglig dosis er én bamse, som sikrer et naturligt tilskud af nødvendige vitaminer og mineraler.

Nani Multivitamin til børn 90 stk. koster lige nu 255 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 255 kr (22. marts 2026) og 255 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 255 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
255 kr
+ 34 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Nani Multivitamin til børn, 90stk
311 kr
+ 35 kr fragt
Total: 345 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Multivitamin til børn 90 stk. Nani
311 kr
+ 59 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Nani Food State Multivitamin til børn
315 kr
+ fri fragt
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Organic Beauty Supply favicon
Organic Beauty Supply
Nani Multi Vitamin Børn 90 vegatabilsk bamser
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Nani food state Multivitamin til børn 90 stk.
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nani
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Voksne
funktioner: Multivitamin