My Hood Kick'n Ride Mørkeblå

5.0 (8 anmeldelser)

My Hood Kick'n Ride er det perfekte valg til små eventyrere fra 1 år. Det alsidige design gør det muligt at bruge den som både løbecykel og løbehjul, hvilket fremmer barnets balance og motorik. Den mørkeblå farve gør den stilfuld, mens den robuste konstruktion sikrer langvarig leg og glade stunder.

My Hood Kick'n Ride Mørkeblå koster lige nu 444 kr. En stigning på 27,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (27. maj 2026) og 449 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 444 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
My Hood Kickn Ride Løbehjul Til børn fra 1 år
444 kr
+ fri fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
My Hood Kickn Ride løbehjul Blå
449 kr
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
My Hood KicknRide Mørkeblå
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
My Hood KicknRide Løbehjul Mørkeblå
490 kr
+ 49 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
My Hood 2-i-1 Løbecykel Og Løbehjul Kickn Ride
540 kr
+ 40 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
My Hood KicknRide Mørkeblå 505142
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
My Hood Kicknride 3i1 Mørkeblå
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 27.2%

Specifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Ridelegetøj
funktioner: Til børn
type: Manuelt