My Hood Champion Fodboldmål 300 x 200 cm

My Hood Champion fodboldmål er ideelt til haven. Konstruktionen i Ø76 mm galvaniseret stål sikrer holdbarhed og stabilitet, mens den hvide pulverlakering tilføjer et professionelt look. Perfekt til både leg og træning for fodboldentusiaster.

My Hood Champion Fodboldmål 300 x 200 cm koster lige nu 1.313 kr. En stigning på 38,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (27. maj 2026) og 1.313 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.313 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
My Hood Champion Fodboldmål i stål 300 x 200 cm
1.313 kr
+ fri fragt
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
HomeX.dk favicon
HomeX.dk
Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering300 x 200 cm
1.447 kr
+ fri fragt
Total: 1.447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
My Hood Champion 300x200
1.495 kr
+ fri fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
My Hood Champion 300x200
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
My Hood Champion Fodboldmål Til Haven 300x200 Cm
1.500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
My Hood Champion 300x200 Fodboldmål
1.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lukaki.dk favicon
Lukaki.dk
My Hood Champion fodboldmål 300 x 200 cm., 1
1.695 kr
+ fri fragt
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 38.4%

Specifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Fodboldmål