My Hood Champion Fodboldmål 240x160

My Hood Champion fodboldmålet på 240x160 cm er perfekt til haven. Det er lavet af galvaniseret stål med en grå pulverlakering, der beskytter mod rust. Ideel til både børn og voksne, der ønsker at træne deres fodboldfærdigheder hjemme.

My Hood Champion Fodboldmål 240x160 koster lige nu 1.079 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (27. maj 2026) og 1.118 kr (21. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.079 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
My Hood Champion 240x160
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
My Hood Champion Fodboldmål i stål 240 x 160 cm
1.118 kr
+ fri fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
My Hood Champion 240x160
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
HomeX.dk favicon
HomeX.dk
Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering240 x 160 cm
1.247 kr
+ fri fragt
Total: 1.247 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
My Hood Champion Fodboldmål Til Haven 240x160 Cm
1.270 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
My Hood Champion 240x160 Fodboldmål
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lukaki.dk favicon
Lukaki.dk
My Hood Champion fodboldmål 240 x 160 cm., 1
1.425 kr
+ fri fragt
Total: 1.425 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
My Hood Champion fodboldmål 240 x 160 cm
1.487 kr
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Fodboldmål, model Champion, 240 x 160 cm
3.124 kr
+ fri fragt
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 20.0%

Specifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Fodboldmål