My Hood Boksesæt 4 kg

Bedste pris
Stabil pris
189kr
290 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

My Hood Boksesæt er designet til børn i alderen 4-10 år og tilbyder en sjov og sund måde at træne på. Sættet inkluderer en 4 kg boksesæk og handsker, der fremmer både koordination og motorik gennem leg. Perfekt til at kanalisere børns energi positivt og styrke deres fysiske udvikling.

My Hood Boksesæt 4 kg koster lige nu 189 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 207 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 189 kr (30. april 2026) og 207 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 189 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
My Hood Boksesæk 4 kg
189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
My Hood Boksepude med handsker 4 kg
211 kr
+ 31 kr fragt
Total: 242 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
My Hood Boksesæk med handsker 4 kg, 4-10 år
274 kr
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
My Hood Boksesæk 4 kg 201042
279 kr
+ 49 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Boksepude Børn 4 Kg My Hood
290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Udelegetøj