My Hood Basketkurv Pro

Bedste pris
Stabil pris
644kr
2.124 krSPAR 70%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev glæden ved basketball med My Hood Basketkurv Pro. Kurven er designet i officielle mål og monteres nemt på væggen. Den robuste stålkonstruktion sikrer holdbarhed, mens den medfølgende bold gør sættet komplet til både sjov og seriøst spil.

My Hood Basketkurv Pro koster lige nu 644 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 644 kr (16. april 2026) og 644 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 644 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
My Hood Basketkurv Pro med bold
644 kr
+ 210 kr fragt
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
My Hood Basketkurv på plade med vægbeslag Inklusiv bold
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
HomeX.dk favicon
HomeX.dk
PRO Basketkurv på plade Dunkekurv og vægophæng i stål og Street basket STR 7 SUPERKØB
747 kr
+ 39 kr fragt
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
My Hood Basketkurv Til Væg Inkl. Basketball
780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
My Hood Basketkurv Pro inkl. bold
789 kr
+ 49 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
My Hood Pro Basketball Hoop Set med basketball
875 kr
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
My Hood Basketkurv Pro med bold
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Basket Backboard m. kurv+net 91 x 61 cm
2.124 kr
+ fri fragt
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Basketballkurve