Murad Targeted Eye Depuffer

Bedste pris
Faldet 1.9%
254kr
565 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Murad Targeted Eye Depuffer er et intensivt øjenserum designet til at reducere mørke rander og poser under øjnene. Dens kølende applikatorspids lysner øjeblikkeligt området og giver en opfrisket udstråling. Perfekt til at vække trætte og udmattede øjne til live.

Murad Targeted Eye Depuffer koster lige nu 254 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 301 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 254 kr (24. juli 2026) og 301 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 254 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Murad Targeted Eye Deduffer 15 ml
254 kr
+ 39 kr fragt
Total: 293 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Murad Skincare Murad Targeted Eye Depuffer 15 ml
316 kr
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Murad Targeted Eye Deduffer 15 Ml øjencreme
370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Murad Targeted Eye Depuffer 15 ml
387 kr
+ 39 kr fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Murad Targeted Eye Depuffer (15 ml)
565 kr
+ fri fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Murad Targeted Eye Depuffer, 15ml.
565 kr
+ fri fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshave favicon
Proshave
Murad Targeted Eye Depuffer, Environmental Shield, 15 ml.
565 kr
+ 45 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Murad
Kategori: Hudpleje