Murad Environmental Shield Vita-C Eyes Dark Circle Corrector

4.2 (1 anmeldelse)

Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector er en effektiv øjenserum designet til at lysne mørke rande under øjnene. Den er beriget med stabiliseret C-vitamin og lysreflekterende mikro mineraler, der hjælper med at skabe et mere ungdommeligt og strålende udseende.

Murad Environmental Shield Vita-C Eyes Dark Circle Corrector koster lige nu 353 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 306 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 306 kr (25. april 2026) og 373 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 353 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector
353 kr
+ 39 kr fragt
Total: 392 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Murad øjenserum Vita-c Eyes Dark Circle Corrector 15 Ml
440 kr
+ 40 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Murad E-Shield Vita-C Eyes Dark Circle Corrector 15 ml
464 kr
+ fri fragt
Total: 464 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Murad Skincare Murad Vita-C Rapid Dark Circle Corrector 15 ml
488 kr
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector, 15 ml.
610 kr
+ fri fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Murad Environmental Shield Vita-C Eyes Dark Circle Corrector
615 kr
+ fri fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshave favicon
Proshave
Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector, Environmental Shield, 15 ml.
615 kr
+ 45 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Murad
Kategori: Hudpleje
duft: Cucumber, Original
form: Serum
gavnlige egenskaber: Anti-age, Antioxidant Defense, Collagen-boost, Fade, Lysnende, Tone, UVB Protection
ingrediens: Alger, C-vitamin, Capric, Caprylic, Caprylyl Glycol, Glutathione, Glycolic Acid, Mineral Oil, Triglyceride, Vitamin