Murad Environmental Shield City Skin Broad Spectrum SPF50

Murad Environmental Shield City Skin SPF50 er en mineralbaseret solcreme, der beskytter din hud mod skadelige UV-stråler. Den lette formel er ideel til daglig brug og efterlader huden blød og fugtet uden at fedte. Perfekt til byens hektiske miljøer, hvor ekstra beskyttelse er nødvendig.

Murad Environmental Shield City Skin Broad Spectrum SPF50 koster lige nu 353 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 329 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (16. april 2026) og 353 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 353 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Murad Environmental Shield City Skin Age Defense Broad Spectrum
353 kr
+ 39 kr fragt
Total: 392 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Murad E-Shield City Skin Age Defense SPF 50 50 ml
354 kr
+ 39 kr fragt
Total: 393 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Murad Environmental Shield City Skin Broad Spectrum SPF50 50ml
438 kr
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Murad Solcreme Til Ansigtet City Skin Age Defense Broad Spectrum Spf 50 Pa++++ 50 Ml
440 kr
+ 40 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Murad Environmental Shield City Skin Age Defense SPF 50
458 kr
+ fri fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Murad Skincare Murad City Skin Age Defense Broad Spectrum SPF50 PA++++ 50 ml
461 kr
Total: 461 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Murad City Skin Age Defense SPF 50
488 kr
+ 39 kr fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Murad City Skin Broad Spectrum SPF50 / PA++, 50 ml.
610 kr
+ fri fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshave favicon
Proshave
Murad City Skin Age Defense SPF 50 I PA++++, Environmental Shield, 50 ml.
610 kr
+ 45 kr fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Murad
Kategori: Solcreme