Murad Blemish Control Clarifying Mask

Murad Blemish Control Clarifying Mask er en dybderensende maske designet til at reducere urenheder og berolige huden. Denne effektive behandling kombinerer svovl og salicylsyre for målrettet bekæmpelse af akne, samtidig med at den østrigske torv-ekstrakt hjælper med at rense huden i dybden.

Murad Blemish Control Clarifying Mask koster lige nu 217 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 198 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 198 kr (12. maj 2026) og 264 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 217 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Murad Rapid Relief Sulfur Mask
217 kr
+ 39 kr fragt
Total: 256 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Murad Rapid Relief Sulfur Mask 75 ml
240 kr
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Murad blemish control rapid relief sulfur mask 74ml
279 kr
+ 49 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Murad Rapid Relief Sulfur Mask 74 ml
281 kr
+ 39 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Murad Rapid Relief Sulfur Mask 75 Ml
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Murad Blemish Control Rapid Relief Sulfur Mask, 74ml.
390 kr
+ 35 kr fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Murad Blemish Control Clarifying Mask
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshave favicon
Proshave
Murad Rapid Relief Sulfur Mask, Blemish Control, 74 ml.
410 kr
+ 45 kr fragt
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Murad Blemish Control Rapid Relief Sulfur Mask 74 ml.
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.2%

Specifikationer

Mærke: Murad
Kategori: Hudpleje