Mugler Angel Eau De Parfum 100 ml

Mugler Angel Eau De Parfum er en ikonisk orientalsk gourmandduft designet til kvinder, der ønsker at efterlade et magisk indtryk. Den unikke refillable flakon indfanger himmelske noter og skaber en fortryllende aura, der understreger kvindens mystik og sensualitet.

Mugler Angel Eau De Parfum 100 ml koster lige nu 941 kr. En stigning på 32,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 708 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 708 kr (10. juli 2026) og 990 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 941 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thierry Mugler Angel Eau de Parfum Spray Refillable 100 ml
941 kr
+ 39 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Mugler Angel Eau De Parfum 100ml
996 kr
Total: 996 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thierry Mugler Angel Edp 100 Ml
1.060 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Mugler Angel Refillable For Women EDP 100 ml
1.072 kr
+ fri fragt
Total: 1.072 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 32.9%

Specifikationer

Mærke: Mugler
Kategori: Parfume og eau de cologne