Muc-Off Bike Cleaner Concentrate 5L

Muc-Off Bike Cleaner Concentrate er det perfekte valg til grundig cykelvask, hvor 5 liter koncentrat kan blive til 20 liter færdigblandet rens. Opløsningen fjerner effektivt skidt og snavs uden at skade cyklens komponenter. En miljøvenlig løsning, der også kan bruges til motorcykler.

Muc-Off Bike Cleaner Concentrate 5L koster lige nu 684 kr. En stigning på 19,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 572 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 572 kr (25. marts 2026) og 684 kr (27. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 684 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Koncentrat Cykelvaskemiddel 5 liter
684 kr
+ fri fragt
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Muc-Off Bike Cleaner Concentrate Bike Wash 5 L
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Køb nu
Kajs MC favicon
Kajs MC
Muc-Off Motorcykel rens koncentrat 5L
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Muc-Off
Kategori: Opløsningsmidler, lakfjernere og fortyndingsmidler