Mousetrapper Lite

Bedste pris
Stabil pris
2.056kr
2.349 krSPAR 12%
hos Hertels Boresko
På lagerFri fragtLaveste

Mousetrapper Lite kombinerer komfort og præcision med en centralt placeret, ergonomisk kontrolmåtte. Den optiske 1500 dpi sensor og fire taktile knapper gør din computernavigation enkel og præcis. Med en blød, polstret håndledsstøtte og kompatibilitet med både Windows, Mac og Linux, får du en behagelig brug i mange timer.

Mousetrapper Lite koster lige nu 2.056 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.064 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.056 kr (27. april 2026) og 2.064 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.056 kr hos Hertels Boresko.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Mousetrapper Lite Titanium Sort
2.056 kr
+ fri fragt
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mousetrapper Lite Usb-a Kontrolpude
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mousetrapper Lite Usb-a Kontrolpude
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mousetrapper Lite Titanium Trackbar Touch
2.127 kr
+ fri fragt
Total: 2.127 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Mousetrapper Lite Sort Mousetrapper-kontrolmåtte
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Mousetrapper Lite Kablet Sort
2.349 kr
+ fri fragt
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mousetrapper
Kategori: Mus og trackballs