Mousetrapper Advance 2.0

4.7 (10 anmeldelser)

Mousetrapper Advance 2.0 er en ergonomisk mus designet til at fremme en afslappet arbejdsstilling. Med dens centrale styrplade, seks programmerbare knapper og udskiftelige håndledsstøtter, mindsker den belastningen på nakke, skuldre og håndled. Musen tilsluttes nemt via USB og passer perfekt på ethvert skrivebord med sin justerbare højde og skridsikre underside.

Mousetrapper Advance 2.0 koster lige nu 2.149 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (16. april 2026) og 2.482 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.149 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
MouseTrapper Advance 2.0 Ergonomisk mus
2.149 kr
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mousetrapper Advance 2.0 Black/White Trackbar
2.461 kr
+ fri fragt
Total: 2.461 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
MouseTrapper Advance 2.0-mus, sort-hvid
2.482 kr
Total: 2.482 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mousetrapper Advance 2.0 Usb-a Kontrolpude
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Mousetrapper Advance 2.0 Sort/hvid
2.514 kr
+ fri fragt
Total: 2.514 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Mousetrapper advance 2.0,
2.565 kr
+ fri fragt
Total: 2.565 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mousetrapper Advance 2.0 Usb-a Kontrolpude
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Mousetrapper Advance 2.0 Kablet Sort
2.629 kr
+ fri fragt
Total: 2.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Mousetrapper Advance 2.0 Sort Mousetrapper-kontrolmåtte
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mousetrapper
Kategori: Mus og trackballs