Motorola Edge 70

4.6 (509 anmeldelser)

Motorola Edge 70 er en 5G smartphone med en stor 6,67" pOLED-skærm på 2712 x 1220 pixels og 120 Hz opdateringshastighed. Den har dual-SIM, 12 GB RAM og 512 GB intern hukommelse. Med dobbelte 50 MP bagkameraer og et 50 MP frontkamera får du alsidige fotomuligheder. Fås i farven Pantone Bronze Green.

Motorola Edge 70 koster lige nu 3.113 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.108 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.108 kr (22. juli 2026) og 3.565 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.113 kr hos Salgsbutikken.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Motorola Moto Edge 70 5G
3.113 kr
+ fri fragt
Total: 3.113 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Motorola Edge 70 6.67" 512GB Pantone bronze green
3.187 kr
Total: 3.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Motorola Edge 70 6.67 512GB Pantone bronze green
3.749 kr
+ fri fragt
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Motorola edge 70 512GB/12GB PANTONE Bronze Green
3.888 kr
+ fri fragt
Total: 3.888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Motorola Edge 70 512gb Grøn
5.224 kr
Total: 5.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Motorola Mobility
Kategori: Mobiltelefoner