Motorola Edge 60 Fusion

4.8 (2 anmeldelser)

Motorola Edge 60 Fusion er en kraftfuld smartphone med 8 GB RAM og 256 GB intern hukommelse. Nyd en fantastisk visuel oplevelse på det 6.67-tommer store pOLED display med 120 Hz opdateringshastighed. Med 5G-forbindelse og et avanceret kamerasystem kan du tage imponerende fotos og streame uden afbrydelser.

Motorola Edge 60 Fusion koster lige nu 1.887 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.850 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.850 kr (05. juli 2026) og 1.887 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.887 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Motorola Edge 60 Fusion 6.67" 256GB Amazonit
1.887 kr
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Motorola Edge 60 Fusion 8-256 GB Amazonite
2.597 kr
+ fri fragt
Total: 2.597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Motorola Edge 60 Fusion 256GB/8GB Amazonite Blue
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Motorola Moto Edge 60 Fusion 5G
5.600 kr
+ fri fragt
Total: 5.600 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Motorola Mobility
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 5.200 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Plast
mobilnetværk: GSM