Motorola Edge 40 Neo

4.5 (2 anmeldelser)
Motorola Edge 40 Neo
Bedste pris
Stabil pris
1.673kr
2.999 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Motorola Edge 40 Neo kombinerer stil og ydeevne med en 6,55-tommer pOLED-skærm i fuld HD+, ideel til underholdning. Med sin kraftfulde MediaTek Dimensity 7030 chip og 12GB RAM er multitasking en leg. Dobbeltkamera systemet med 50MP og 13MP sensorer sikrer skarpe billeder, og 5G-forbindelsen holder dig online, uanset hvor du er.

Motorola Edge 40 Neo koster lige nu 1.673 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.673 kr (17. april 2026) og 1.673 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.673 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Motorola Edge 40 Neo 6.55" 256GB Black beauty
1.673 kr
Total: 1.673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Motorola edge 40 Neo 16,6 cm Dual SIM Android 13 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5000 mAh Sort
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Motorola Edge 40 Neo 5G
2.006 kr
+ fri fragt
Total: 2.006 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Motorola Edge 40 Neo 6,55" 12 GB RAM, 256 GB Sort
2.199 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.278 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Motorola Edge 40 Neo 256GB/12GB Black Beauty
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Motorola Mobility
Kategori: Mobiltelefoner