Morsø Cover til Medio gasgrill og Terra bord

Bedste pris
Stabil pris
999kr
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Beskyt din Medio gasgrill og Terra bord med Morsøs specialdesignede cover. Fremstillet i slidstærk sort polyester, som effektivt afviser regn og snavs, og sikrer langvarig beskyttelse af dine udendørs møbler.

Morsø Cover til Medio gasgrill og Terra bord koster lige nu 999 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (08. juni 2026) og 999 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Morsø Cover til Medio gasgrill og Terra bord : Erling Christensen Møbler
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Morsø Gas Medio & Terra Cover
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Morsø
Kategori: Grillovertræk