Moroccanoil Hydrating Styling Creme 300ml

4.6 (7 anmeldelser)

Moroccanoil Hydrating Styling Creme er en alsidig leave-in creme, der effektivt eliminerer kruset hår og giver et let hold og glans. Beriget med fugtgivende arganolie, tilfører denne creme både pleje og glans til håret. Perfekt til brug i håndklædetørt hår før styling for en naturligt glansfuld finish.

Moroccanoil Hydrating Styling Creme 300ml koster lige nu 198 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 195 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 195 kr (25. april 2026) og 202 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 198 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Moroccanoil hydration hydrating styling cream for all hair types 300ml
198 kr
+ 49 kr fragt
Total: 247 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
I Love Shampoo favicon
I Love Shampoo
Moroccanoil Hydrating Styling Cream 300ml
202 kr
+ 31 kr fragt
Total: 233 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MOROCCANOIL HYDRATION hydrating styling cream
223 kr
+ 39 kr fragt
Total: 262 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Moroccanoil Hydrating Styling Cream, 300ml.
229 kr
+ 35 kr fragt
Total: 263 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Moroccanoil Hydrating Styling Cream 300ml
269 kr
Total: 269 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Moroccanoil Hydrating Styling Creme 300ml
269 kr
+ 35 kr fragt
Total: 304 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Moroccanoil Hydrating Styling Creme 300 ml
310 kr
+ 39 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: moroccanoil
Kategori: Shampoo og balsam
formål: Blødgør, Damage, Frizz Control, Fugter, Hold, Mod filtret hår, Nourishing, Tekstur, Treatment, Varmebeskyttende
holdstyrke: Let hold
ingredienser: Arganolie
type: Creme