Mora Garden II Gårdposteventil

Mora Garden II er en pålidelig gårdposteventil designet til at modstå frost. Med sin selvdrænende funktion og justerbare længde fra 300 til 450 mm, er den ideel til udendørs brug. Den leveres med en praktisk nøgle og et elegant forkromet greb, hvilket gør den både funktionel og stilfuld.

Mora Garden II Gårdposteventil koster lige nu 767 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 725 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 725 kr (04. juni 2026) og 767 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 767 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
FM Mattsson Mora Garden II gårdposteventil m/nøgle+greb 300-450mm
767 kr
+ 39 kr fragt
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Mora Garden II udendørshane, til 30-45 cm væg, krom
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Mora Garden II udendørshane, til 30-45 cm væg, krom
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Mora garden II gårdposteventil 300-450mm
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Mora Garden II udendrs vandhane frostfri m. greb og ngle 300-450 mm
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Mora Garden II udendørshane, til 30-45 cm væg, krom
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Mora posteventil til væg 300-450mm Kronegreb og nøgle. Afkortelig, Selvdrænende. Moragarden II
1.245 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.324 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fmm - Mora
Kategori: Låse og klinker