MontBlanc Legend Spirit 100 ml

MontBlanc Legend Spirit EDT er en herreparfume, der kombinerer friskhed og maskulinitet med noter af grape, moskus, træ og bergamot. Perfekt til den moderne mand, der ønsker en klassisk og betagende duft til daglig brug.

MontBlanc Legend Spirit 100 ml koster lige nu 368 kr. En stigning på 27,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 288 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 288 kr (05. juni 2026) og 368 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 368 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mont Blanc Legend Spirit Pour Homme 100 ml
368 kr
+ 39 kr fragt
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
MontBlanc Legend Spirit 100 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Montblanc Legend Spirit Eau de Toilette til mænd 100 ml
409 kr
+ 79 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Montblanc Legend Spirit Edt Spray 100 ml
424 kr
Total: 424 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Mont Blanc Spirit EDT (100 ml)
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Mont Blanc Legend Spirit Eau De Toilette 100 ml
528 kr
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Montblanc Legend Spirit EDT 100 ml
604 kr
+ fri fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 27.8%

Specifikationer

Mærke: montblanc
Kategori: Parfume og eau de cologne