MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 50 ml

4.7 (1 anmeldelse)
MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 50 ml
Bedste pris
Stabil pris
270kr
550 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum er en duft, der balancerer elegance og maskulinitet. Med sine friske træagtige noter er denne parfume skabt til den moderne mand, der ønsker at udstråle en tidløs stil og selvsikkerhed.

MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 270 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 270 kr (17. april 2026) og 270 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 270 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mont Blanc Legend Blue EDP 50 ml
270 kr
+ 39 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Mont Blanc Legend Blue EDP 50 ml
312 kr
Total: 312 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Montblanc Legend Blue Edp 50 Ml
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 50 ml
335 kr
+ 39 kr fragt
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Mont Blanc Legend Blue Eau de Parfum 50 ml
369 kr
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Montblanc Legend Blue EDP 50 ml
419 kr
+ fri fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Mont Blanc Legend Blue EDP
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: montblanc
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de parfum