MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 100 ml

4.7 (1 anmeldelse)
MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 100 ml
Bedste pris
Stabil pris
389kr
585 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum er skabt til den moderne mand, der ønsker at udstråle maskulinitet med en elegant og tidløs duft. Den klare blå flaske gemmer på en forfriskende træagtig aroma, der indfanger både elegance og styrke. Perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.

MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 389 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 389 kr (17. april 2026) og 389 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 389 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mont Blanc Legend Blue EDP 100 ml
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Mont Blanc Legend Blue EDP 100 ml
447 kr
Total: 447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
MontBlanc Legend Blue Eau de Parfum 100 ml
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Montblanc Legend Blue Edp 100 Ml
460 kr
+ 40 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Mont Blanc Legend Blue EDP
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Mont Blanc Legend Blue Eau de Parfum 100 ml
543 kr
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Montblanc Legend Blue EDP 100 ml
585 kr
+ fri fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: montblanc
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de parfum