Montblanc Explorer Ultra Blue EDP 30 ml

4.6 (3 anmeldelser)
Montblanc Explorer Ultra Blue EDP 30 ml
Bedste pris
Stabil pris
198kr
395 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum er designet til mænd med en eventyrtrang. Denne duft kombinerer friskhed med karisma, inspireret af åbne landskaber og frihed. Den unikke aroma er perfekt til den moderne, selvsikre mand, der søger en autentisk og forfriskende duftoplevelse.

Montblanc Explorer Ultra Blue EDP 30 ml koster lige nu 198 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 201 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 198 kr (14. juli 2026) og 201 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 198 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum 30 ml
198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Montblanc Explorer Ultra Blue Edp 30ml
210 kr
Total: 210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Montblanc Explorer Ultra Blue Edp 30 Ml
240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Montblanc Explorer Ultra Blue EDP 30 ml
298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 337 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Montblanc Explorer Ultra Blue Edp 30ml
314 kr
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Montblanc Explorer Ultra Blue Eau De Parfum 30 ml
328 kr
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Mont Blanc Explorer Ultra Blue EDP
395 kr
+ fri fragt
Total: 395 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Mont Blanc Explorer Ultra Blue EDP
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: montblanc
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de parfum