MontBlanc Explorer Ultra Blue

4.6 (3 anmeldelser)

MontBlanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum er en frisk og elegant herreduft, der fanger essensen af eventyr og karisma. Inspireret af Montblancs forbindelse til naturen, er denne parfume perfekt til den moderne mand, der søger en unik og livlig aroma i sin daglige rutine.

MontBlanc Explorer Ultra Blue koster lige nu 349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (07. april 2026) og 349 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 349 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Mont blanc eau de parfum explorer ultra blue 100ml
349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mont Blanc Explorer Ultra Blue Eau De Parfum 100 ml
384 kr
+ 39 kr fragt
Total: 423 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
MontBlanc Explorer Ultra Blue 100 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum til mænd 100 ml
429 kr
+ 79 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Montblanc Explorer Ultra Blue Eau De Parfum 100 ml
444 kr
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Montblanc Explorer Ultra Blue Edp 100 Ml
450 kr
+ 40 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Montblanc Explorer Ultra Blue Edp Spray 100 ml
466 kr
Total: 466 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Mont Blanc Explorer Ultra Blue EDP
770 kr
+ fri fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: montblanc
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de parfum