MontBlanc Explorer 100 ml

MontBlanc Explorer EDP er en sofistikeret herreparfume, der kombinerer grønne, moskusagtige og træagtige noter for en beroligende og eventyrlysten duftoplevelse. Denne duft signalerer elegance og vil helt sikkert tilføje et strejf af maskulinitet til enhver lejlighed.

MontBlanc Explorer 100 ml koster lige nu 402 kr. En stigning på 12,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 359 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 359 kr (08. maj 2026) og 402 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 402 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Montblanc Explorer Edp Spray 100 ml
402 kr
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mont Blanc Explorer EDP 100 ml
420 kr
+ 39 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Montblanc Explorer Eau de Parfum til mænd 100 ml
439 kr
+ 79 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Montblanc Explorer EDP 100 ml
491 kr
+ fri fragt
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
MontBlanc Explorer 100 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Mont Blanc Herreparfume Explorer Edp 100 Ml
500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Mont Blanc Explorer EDP
565 kr
+ fri fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Mont Blanc Explorer Eau De Parfum 100 ml
579 kr
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.5%

Specifikationer

Mærke: montblanc
Kategori: Parfume og eau de cologne