Montale Chocolate Greedy Eau de Parfum 100 ml

Montale Chocolate Greedy Eau de Parfum 100 ml er en unisex parfume, der kombinerer rig kakao, vanilje og et strejf af bitter appelsin. Denne uimodståelige gourmand-duft er ideel til chokoladeelskere, som ønsker en unik og sanselig duftoplevelse. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

Montale Chocolate Greedy Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 649 kr. En stigning på 29,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 502 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 502 kr (29. maj 2026) og 649 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Montale paris eau de parfum chocolate greedy 100ml
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Montale - Chocolate Greedy Eau de Parfum - 100 ml - Edp
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MONTALE Chocolate Greedy Spray
713 kr
+ 39 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Montale Paris Chocolate Greedy Eau de Parfum 100 ml
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: montale
Kategori: Parfume og eau de cologne