Monster High X Onsdag Ravn Dukke

Bedste pris
Stabil pris
511kr
1.104 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Monster High X Onsdag Ravn dukken er perfekt til både samlere og fans af den populære serie. Med sin stilfulde sorte kjole og genkendelige detaljer er den ideel til børn fra 6 år og op. Lad fantasien tage over og oplev et kreativt univers.

Monster High X Onsdag Ravn Dukke koster lige nu 511 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 511 kr (19. maj 2026) og 539 kr (20. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 511 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Monster High x Wednesday Ravn Dukke
511 kr
+ 39 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dukke Monster High Wednesday sort
539 kr
+ 79 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Monster High Monster High x Wednesday Ravn Doll
706 kr
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Monster High X Onsdag Ravn
909 kr
Total: 909 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Dukke Monster High
1.104 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.193 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Monster High
Kategori: Dukker