Monier Wakaflex Inddækning Blygrå 280x5000 mm

Monier Wakaflex inddækning er en fleksibel og selvvulkaniserende løsning til tag- og facadearbejde. Dens polyisobutylenmateriale med aluminiumsgitter sikrer nem tilpasning, perfekt tilpasset til komplekse overflader.

Monier Wakaflex Inddækning Blygrå 280x5000 mm koster lige nu 841 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (16. april 2026) og 841 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 841 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wakaflex inddkning, 280 mm x 5 meter, blygr
841 kr
+ 179 kr fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Monier Wakaflex inddækning blygrå 280 x 5000 mm
2.016 kr
+ fri fragt
Total: 2.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Monier Wakaflex blygrå 280 mm 5 mtr.
2.308 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.387 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.1%

Specifikationer

Mærke: Monier
Kategori: Taginddækninger