Moncler Pour Femme Eau de Parfum 100 ml

Moncler Pour Femme Eau de Parfum er en elegant duft, der kombinerer blomstrede, træagtige og moskusagtige noter. Med en indledende friskhed fra Powdery Snow note, minder den om nyfaldet snes skønhed. Perfekt til kvinder, der søger en unik og forførende duftoplevelse.

Moncler Pour Femme Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 437 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 370 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 370 kr (29. maj 2026) og 437 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 437 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Moncler Pour Femme 100 ml
437 kr
+ 39 kr fragt
Total: 476 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Moncler Pour Femme Eau de Parfum 100 ml
445 kr
+ 39 kr fragt
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Moncler Pour Femme EDP 100 ml
605 kr
+ fri fragt
Total: 605 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Moncler Pour Femme Edp 100ml
716 kr
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Moncler Pour Femme Eau De Parfum 100ml
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: moncler
Kategori: Parfume og eau de cologne