Møllers Tran med Citrus

Møllers Tran med Citrus er en klassisk norsk omega-3 olie, skabt i 1854. Olien, udvundet fra vilde arktiske torsk ved Norges kyst, byder på en frisk citrussmag og indeholder de essentielle omega-3 fedtsyrer EPA og DHA samt vitaminer A, D og E.

Møllers Tran med Citrus koster lige nu 179 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 165 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 165 kr (07. april 2026) og 195 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 179 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Mollers Tran Citron 500 ml
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Møllers Tran Med Citron
195 kr
+ fri fragt
Total: 195 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Orkla Møllers Tran med citrus • 500ml.
213 kr
+ 34 kr fragt
Total: 247 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Møllers Tran med citrus 500 ml
248 kr
+ 59 kr fragt
Total: 307 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Møllers Tran med citrus 500 ml.
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Orkla Care A/S
Kategori: Sundhed og skønhed