MODU 3-in-1 Baby Walker

4.7 (15 anmeldelser)

MODUs 3-i-1 Gåvogn støtter din babys udvikling og tilskynder til selvstændig gang. De store hjul sikrer stabilitet, mens de ombyggelige funktioner gør den alsidig og sjov for de små.

MODU 3-in-1 Baby Walker koster lige nu 995 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 796 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 796 kr (25. april 2026) og 999 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 995 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
3-in-1 Baby Walker Deep Blue /Sky Blue
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Modu 3-in-1 Gåvogn Deep Blue / Sky Blue
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
MODU Gåvogn 3-i-1 Deep Blue/Sky Blue
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: MODU
Kategori: Babylegetøj
bæreevne: 50 kg
min. anbefalet alder: 6 måneder
tema: Yellow
type: Gåvogn