MODU 3-in-1 Baby Walker

3.8 (5 anmeldelser)

MODUs 3-i-1 Gåvogn i farverne Sand Grey og Honey Yellow støtter dit barns udvikling og uafhængighed. Med store hjul giver den en stabil støtte til de første skridt. Vognen kan også ombygges til en trillebør eller en skammel, hvilket gør den til et alsidigt legetøj, der vokser med barnet.

MODU 3-in-1 Baby Walker koster lige nu 995 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 796 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 796 kr (25. april 2026) og 1.099 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 995 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
3-in-1 Baby Walker Sand Grey / Honey Yellow
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
MODU Gåvogn 3-i-1 48x27x44 cm Sand Grey/Honey Yellow
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Modu 3-in-1 Gåvogn Sand Grey / Honey Yellow
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
MODU 3-in-1 Baby Walker Sand Grey/Honey Yellow
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
MODU 3-in-1 Baby Walker Sand Grey/Honey Yellow
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: MODU
Kategori: Babylegetøj