Minut Point

Minut Point er en smart all-in-one alarm, der via indbyggede sensorer kan måle og registrere flere forhold i hjemmet eller på båden, uden behov for ekstra sensorer. Alarmen kan blandt andet registrere bevægelse, brand, fugt og temperatur. Den installeres nemt og fungerer via Wi-Fi, hvilket gør den til en enkel og brugervenlig sikkerhedsløsning.

Minut Point koster lige nu 504 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 501 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 501 kr (04. juni 2026) og 925 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 504 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Minut Point smart alarm, mler temp. luftfugtighedbevgelse,sirene
504 kr
+ 39 kr fragt
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Minut Point Smart Alarm All-in One
1.049 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Minut Point Smart Home Alarm, hvid
1.115 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.154 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Minut Point Smart Home Alarm, Hvid
1.163 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.202 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Minut Point Smart Home Alarm, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Minut point alarm & sensor
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vendora
Kategori: Alarmsystemer til private