Milwaukee M12 FCOT-0

4.7 (233 anmeldelser)
Milwaukee M12 FCOT-0
Bedste pris
Faldet 1.5%
1.299kr
1.849 krSPAR 30%
hos Greenline
På lagerLaveste

Milwaukee M12 FCOT-0 er et kompakt og trådløst multi-skæreværktøj designet til professionelle. Det klarer let materialer som stål, fibercement og keramik. Med ergonomisk design og enhåndsbetjening sikrer det præcise snit i hver opgave.

Milwaukee M12 FCOT-0 koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.319 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (08. juli 2026) og 1.319 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Milwaukee M12 Fuel FCOT-0 multiskæreværktøj, u. batteri
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Milwaukee M12 FCOT Trådløs Multi-Skæreværktøj
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Milwaukee M12 FUEL FCOT-0 kompakt skæreværktøj ekskl. batteri og lader
1.838 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.893 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Multi-skæreværktøj M12 FCOT-0
1.849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Håndholdte