Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN

4.5 (50 anmeldelser)
Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN
Bedste pris
Stabil pris
878kr
1.291 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN er en pålidelig Wi-Fi router designet til at sikre hurtig og stabil internetforbindelse. Med gigabit hastigheder og ADSL-modem-router funktionalitet, er den ideel til både hjemmet og kontoret. Routeren har 128 MB flash-hukommelse, hvilket sikrer god ydeevne og lagring af netværksindstillinger.

Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN koster lige nu 878 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 909 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 878 kr (24. juli 2026) og 909 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 878 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN 9-Port Wi-Fi 6 Router Router
878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik L009uigs-2haxd-in Trådløs Router Gigabit Ethernet Enkelt Band Rød
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik L009uigs-2haxd-in Trådløs Router Gigabit Ethernet Enkelt Band Rød
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Wi-Fi router Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN - rød, gigabit
1.009 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik L009UiGS-2HaxD with dual core
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik L009uigs-2haxd In Desktop Case With Routeros L5
1.291 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Broer og routere
farve: Red
forbindelsesteknologi: Trådløs forbindelse
funktioner: Gigabit-ethernet
kapacitet: 3 GB