MikroTik hAP ac

4.6 (85 anmeldelser)

MikroTik hAP ac er en alsidig router, der leverer op til 500 Mbit/s via Wi-Fi 5 i både 2.4 GHz og 5 GHz frekvenser. Den er ideel til både hjem og kontor med strøm over Ethernet, som sikrer enkel installation samt avanceret netværksadministration. Udstyret med en kraftfuld 720MHz CPU og 128MB RAM, håndterer den nemt flere samtidige forbindelser.

MikroTik hAP ac koster lige nu 933 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 884 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 884 kr (05. maj 2026) og 936 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 933 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT
933 kr
+ 39 kr fragt
Total: 972 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Hap Ac 500 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Hap Ac 500 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Wi-Fi access point Mikrotik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT
1.019 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik hAP ac with 720MHz CPU, 128MB
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik Hap Ac 5-port Gigabit Router, 1x Sfp Wan, Usb Port For 3g/4g
1.314 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.353 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Broer og routere
antennetype: Intern
farve: White
indbyggede enheder: Antenne
kapacitet: 16 GB