MikroTik CSS610-8G-2S+IN

4.6 (79 anmeldelser)

MikroTik CSS610-8G-2S+IN er en alsidig netværksswitch, der giver dig otte Gigabit Ethernet-porte og to 10G SFP+ slots. Med passiv PoE-support og bred DC indgang er den perfekt til at udvide dit netværk. Kompakt design til desktopbrug og let implementering.

MikroTik CSS610-8G-2S+IN koster lige nu 843 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 836 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 836 kr (30. april 2026) og 874 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 843 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik CSS610-8G-2S+IN Cloud Smart 10-Port Switch
843 kr
+ 39 kr fragt
Total: 882 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Css610-8g-2s+in
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Css610-8g-2s+in
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Netværksswitch Mikrotik CSS610-8G-2S+IN - desktop, RJ45
939 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik Css610-8g-2s+in Smart Switch Passive Poe 8 10/100/1000 Eth
1.191 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik CSS610-8G-2S+IN network
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.4%

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Hubs og switches