MikroTik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT

4.6 (5 anmeldelser)

MikroTik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT er en alsidig netværksswitch med 8 gigabit Ethernet-porte og 2 SFP+ modulpladser, ideel til både indendørs og udendørs miljøer. Enheden understøtter Power over Ethernet, hvilket gør installationen fleksibel og enkel, selv i krævende omgivelser.

MikroTik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT koster lige nu 1.011 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (11. april 2026) og 1.011 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.011 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Netpower Lite 7r Gigabit Ethernet Strøm Over Ethernet Hvid
1.011 kr
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik CSS610-1GI-7R-2S+OUT netPower Lite 7R
1.043 kr
+ fri fragt
Total: 1.043 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Netpower Lite 7r Gigabit Ethernet Strøm Over Ethernet Hvid
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Netværksswitch Mikrotik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT - hvid
1.109 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik Netpower Lite 7r With Switchos
1.445 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.484 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik netPower Lite 7R with 8 x
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Hubs og switches