Mikrotik CRS310-8G+2S+IN

4.3 (29 anmeldelser)

Mikrotik CRS310-8G+2S+IN er en robust netværksswitch med 8 2,5 Gigabit Ethernet-porte og 2 10GbE SFP+ porte. Den indbyggede Marvell 98DX226S chip sikrer pålidelig ydelse, mens den integrerede dual-core ARM CPU og 256 MB RAM giver hurtig databehandling. Perfekt til krævende netværksmiljøer, hvor pålidelighed og hastighed er altafgørende.

Mikrotik CRS310-8G+2S+IN koster lige nu 1.472 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.392 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.392 kr (03. maj 2026) og 1.532 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.472 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik CRS310-8G+2S+IN 10-Port Switch
1.472 kr
+ fri fragt
Total: 1.472 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Crs310-8g+2s+in 2.5/10 Gigabit Switch
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Netværksswitch Mikrotik CRS310-8G+2S+IN 8x RJ45, hvid
1.599 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Crs310-8g+2s+in 2.5/10 Gigabit Switch
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik CRS310-8G+2S+IN Switch 10-porte 10 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet
1.789 kr
+ fri fragt
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik Cloud Router Switch 310-8g+2s+in
2.233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.272 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Hubs og switches