MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN

4.9 (103 anmeldelser)
MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN
Bedste pris
Stabil pris
1.299kr
1.879 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN er en kompakt og effektiv netværksswitch designet til både små og mellemstore virksomheder. Med 10 porte, herunder fem SFP+ 10 Gb og fire SFP slots, sikrer den høj dataoverførsel og fleksibilitet. Den robuste L3-funktionalitet kombineret med støtte til PoE+ gør den ideel til avanceret netværksinfrastruktur.

MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (12. april 2026) og 1.299 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
MikroTik CRS310-1G-5S-4S IN Switch 10-porte 10 Gigabit PoE+
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN / L3 Switch
1.387 kr
+ fri fragt
Total: 1.387 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Netværksswitch Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN
1.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Crs310-1g-5s-4s+in 10 Gigabit Fiber Switch
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Crs310-1g-5s-4s+in 10 Gigabit Fiber Switch
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik Cloud Router Switch
1.879 kr
+ fri fragt
Total: 1.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Hubs og switches