MikroTik CRS304-4XG-IN

4.5 (10 anmeldelser)

MikroTik CRS304-4XG-IN er en kompakt og effektiv switch med 4 højtydende SFP+-porte, der tilbyder avanceret Layer 3-funktionalitet til moderne netværk. Med et robust metalkabinet og nem administration via en intuitiv grænseflade, er denne switch ideel til krævende netværksmiljøer.

MikroTik CRS304-4XG-IN koster lige nu 1.309 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.237 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.237 kr (28. april 2026) og 1.323 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.309 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
MikroTik CRS304-4XG-IN Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet PoE
1.309 kr
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik CRS304-4XG-IN switch 5 ports
1.361 kr
+ fri fragt
Total: 1.361 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Crs304-4xxg-in 1xgbe 4x10gbe Switch
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Crs304-4xxg-in 1xgbe 4x10gbe Switch
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik CRS304-4XG-IN Switch 5-porte 10 Gigabit Ethernet PoE
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik Cloud Router Switch 304-4xg-in
2.028 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Hubs og switches
antal ethernet-porte: 4 porte
funktioner: Gigabit-ethernet, PoE
type: Switches