MikroTik Chateau LTE18 ax

4.7 (33 anmeldelser)

MikroTik Chateau LTE18 ax er en avanceret trådløs router, der sikrer stabil forbindelse med dual-band Wi-Fi 6 teknologi. Den er udstyret med en dedikeret SIM-kortslot til 3G/4G-forbindelse og tilbyder fire Ethernet LAN-porte for fleksibel netværksopsætning. Ideel til både hjemmebrug og mobile miljøer, hvor pålidelighed er afgørende.

MikroTik Chateau LTE18 ax koster lige nu 1.923 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.878 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.878 kr (25. april 2026) og 2.013 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.923 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18 Chateau LTE18 ax
1.923 kr
+ fri fragt
Total: 1.923 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Chateau Lte18 Ax Router
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Chateau Lte18 Ax Router
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik Chateau LTE18 Trådløs router
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik S53ug+5haxd2haxd-tceg18-ea Chateau Lte18 Ax Wifi6 L4 Tilbehør til computer
2.937 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.976 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Broer og routere