MikroTik cAP ax

4.6 (57 anmeldelser)

MikroTik cAP ax er et avanceret access point designet til moderne netværksbehov. Med Wi-Fi 6 teknologi tilbyder det hurtig og stabil forbindelse på både 2,4 GHz og 5 GHz frekvenser. Den kraftfulde quad-core processor sikrer effektiv databehandling, hvilket gør det ideelt til både hjemmet og mindre kontormiljøer.

MikroTik cAP ax koster lige nu 821 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (27. april 2026) og 821 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 821 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
MikroTik cAP ax Trådløs forbindelse Hvid
821 kr
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MikroTik cAP ax radio access point Wi-Fi 6
870 kr
+ 39 kr fragt
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Adgangspunkt WiFi Mikrotik cAPGi-5HaxD2HaxD Hvid
1.029 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Cap Ax Wireless Wifi 6 Access Point Dual-band 2xge
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
MikroTik cAP ax Trådløs forbindelse Hvid
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Mikrotik Cap Ax With Routeros L4
1.291 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mikrotik Cap Ax Wireless Wifi 6 Access Point Dual-band 2xge
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Trådløse adgangspunkter