Microsoft Xbox Wireless Controller Pulse Red

Bedste pris
Faldet 1.5%
407kr
698 krSPAR 42%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Microsoft Xbox Wireless Controller i Pulse Red leverer præcision og komfort med dens ergonomiske design. Den trådløse forbindelse gør den ideel til gaming på Xbox Series X|S, Xbox One samt PC og mobile enheder. Udforsk nye verdener med fuld kontrol og stil.

Microsoft Xbox Wireless Controller Pulse Red koster lige nu 407 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 413 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 407 kr (16. juli 2026) og 413 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 407 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Microsoft Xbox Wireless Controller Controller iOS PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Android Rød Hvid
407 kr
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xbox Trådløs Controller
413 kr
Total: 413 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Xbox Trådløs håndkontrol Rød
469 kr
Total: 469 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Microsoft Xbox Pulse Red Wireless Controller
481 kr
+ 39 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Microsoft Xbox Wireless Controller Controller iOS PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Android
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Microsoft trådløs controller til Xbox Series X/S og One, rød
578 kr
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Microsoft Xbox Wireless Controller. Rød
698 kr
+ 39 kr fragt
Total: 737 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Videospilkonsol tilbehør