Microsoft Windows 11 Home

Bedste pris
Stabil pris
199kr
978 krSPAR 80%
hos E-Gear.dk
På lagerFri fragtLaveste

Microsoft Windows 11 Home er et operativsystem til PC, leveret som en 64-bit ESD-licens. Denne version er OEM og understøtter alle sprog. Windows 11 Home er designet til at give en intuitiv og produktiv oplevelse, så du kan opgradere din computer med Microsofts nyeste styresystem.

Microsoft Windows 11 Home koster lige nu 199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 53 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (09. maj 2026) og 199 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos E-Gear.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
E-Gear.dk favicon
E-Gear.dk
Windows 11 Home OEM
199 kr
+ fri fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 0-0 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Windows 11 Home - ESD
675 kr
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Windows 11 Home Licens 64-bit
849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Windows 11 Home ESD
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Microsoft Windows 11 Home
978 kr
+ fri fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Computersoftware