Microsoft Surface Pro 11

Bedste pris
Stabil pris
11.895kr
14.999 krSPAR 21%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev kraften i Microsoft Surface Pro 11 med en 13" touchscreen, 16GB RAM og 256GB SSD. Perfekt til arbejde og underholdning med Windows 11 Pro, hurtig Wi-Fi 7 og en imponerende skærmopløsning. Ingen tastatur inkluderet, hvilket gør den til et fleksibelt valg for dem, der ønsker en tabletoplevelse med ekstra styrke.

Microsoft Surface Pro 11 koster lige nu 11.895 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.895 kr (09. april 2026) og 11.895 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.895 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 13 X1P-64-100 16GB 256GB Sølv
11.895 kr
+ fri fragt
Total: 11.895 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Qualcomm Snapdragon X Plus 256gb Platin
12.874 kr
Total: 12.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Microsoft Surface Pro 11 Copilot 13" 16 GB RAM, 256 GB SSD
13.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 13.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Microsoft Surface Pro 11 13" Touchscreen | X Plus | 16GB | 256GB
14.071 kr
+ fri fragt
Total: 14.071 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc 16gb 13 tommer Qualcomm Snapdragon X Plus 256gb Platin
14.999 kr
Total: 14.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Bærbare computere