Microsoft Surface Go 4

4.5 (107 anmeldelser)

Microsoft Surface Go 4 tilbyder en kompakt og bærbar løsning med en 10,5" touchscreen. Udstyret med Intel N200 processor, 8GB RAM og 256GB SSD, er den ideel til både arbejde og underholdning. Med Windows 11 Pro og Intel UHD Graphics får du en flydende og effektiv brugeroplevelse.

Microsoft Surface Go 4 koster lige nu 6.999 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.280 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.280 kr (21. april 2026) og 6.999 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.999 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Surface Go 4 8gb 10.5 tommer Intel N 256gb Platin
6.999 kr
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Surface Go 4 8gb 10.5 tommer Intel N 256gb Platin
6.999 kr
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Microsoft Surface Go 4 10.5" Touchscreen | N200 | 8GB | 256GB | NFC
7.103 kr
+ fri fragt
Total: 7.103 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Microsoft Surface Go 4 10,5" tablet Intel N200, 8 GB/256 GB Platin
7.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 7.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Microsoft Surface Go 4 for Business 10.5 N200 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
10.378 kr
+ fri fragt
Total: 10.378 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Microsoft Surface Go 4 256 Gb 26.7 Cm
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Bærbare computere
ac-adapterens output: 24 W
farve: Platinum, Silver
medfølgende tilbehør: Strømadapter
tilgængelige porte: 3,5 mm jack, USB-C