Microsoft Office Home and Business 2024

4.5 (1 anmeldelse)
Microsoft Office Home and Business 2024
Bedste pris
Stabil pris
1.720kr
2.289 krSPAR 25%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Microsoft Office Home and Business 2024 er en omfattende softwarepakke designet til at øge effektiviteten både på hjemmekontoret og i forretningen. Med tilbud til både Windows og Mac giver den brugerne adgang til essentielle kontorapplikationer som Word, Excel og PowerPoint, alt sammen uden behov for fysisk medier. Ideel for dem, der kræver pålidelighed og brugervenlighed i deres daglige arbejde.

Microsoft Office Home and Business 2024 koster lige nu 1.720 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.720 kr (07. april 2026) og 1.720 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.720 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Microsoft Office Home and Business 2024 Eurozone
1.720 kr
Total: 1.720 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Microsoft Office Home and Business 2024 English
1.917 kr
+ fri fragt
Total: 1.917 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Office Home And Business 2024 Medialess
2.186 kr
Total: 2.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Office Home And Business 2024 Medialess
2.186 kr
Total: 2.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
MS Office Home & Business 2024
2.190 kr
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Microsoft Office Home and Business 2024 Eurozone
2.289 kr
+ fri fragt
Total: 2.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Kontorsystemer