Microsoft 365 Business Standard

4.5 (886 anmeldelser)
Microsoft 365 Business Standard
Bedste pris
Stabil pris
1.082kr
1.169 krSPAR 7%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Microsoft 365 Business Standard er en fleksibel abonnementsservice designet til små og mellemstore virksomheder. Med adgang til Office-applikationer som Word, Excel og Teams tilbydes en effektiv platform til samarbejde og produktivitet. Licensen gælder for én bruger på op til fem enheder, hvilket understøtter arbejdet på tværs af Windows, Mac, Android og iOS.

Microsoft 365 Business Standard koster lige nu 1.082 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.082 kr (03. april 2026) og 1.082 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.082 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Microsoft 365 Business Standard Licensabonnemet 1 år 1 bruger
1.082 kr
Total: 1.082 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dalgaard-IT favicon
Dalgaard-IT
Microsoft Office 365 Business Standard Licensabonnemet 1 år 1 bruger 5 enheder
1.090 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Office 365 Business Premium
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Microsoft Office 365 Business Premium
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
E-Gear.dk favicon
E-Gear.dk
Microsoft 365 Business Standard 5 enheder / 1 år
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 0-0 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Microsoft Office 365 Business Standard Microsoft All Languages Elektronisk
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Microsoft 365 Business Standard Licensabonnemet 1 år 1 bruger
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Kontorsystemer
abonnement: Årligt
funktioner: Softwarepakke
licens: Erhverv
platform: Mac OS, Windows